~ Minust ~

Mina olen Kristiina, olen Kristyna Design looja, abikaasa ning ema neljale pojale. Mäletan end juba noores eas õmblemas ja kudumas. Huvi käsitöö vastu on kestnud ning süvenenud, seetõttu asusin 2017 aastal  Olustvere Teenindus- ja Maamajandus kooli tekstiilkäsitöö erialale õppima. Seal omandasin mitmeid uusi ja põnevaid käsitöö tehnikaid.  Väga tihedalt olid minu õpingud seotud rahvusliku käsitööga, mulle meeldib siduda vanu mustreid  ja tänapäevast disaini. Selle aasta veebruarikuus alustan õpinguid Rahvarõivakoolis Tõstamaal.

Angoora villane kootud peapael naistele

Idee kudumeid ja käsitööd pakkuda ka teistele ei tulnud üleöö, olen kudumeid juba 10 aastat teinud ka müügiks. Esialgu kudusin sõpradele, kuid veidi hiljem ka huvilistele Facebookist.

Nüüd aga soovin oma teadmisi ja oskusi rohkem teistele pakkuda, see on midagi mis on mul juba kaua unistustes olnud. Minu disain on inspireeritud rahvuslikest mustritest.

Kudumite valmistamisel on minu eesmärk teadlikult kasutada ja väärtustada naturaalseid ning keskkonnasõbralikke materjale.

käsitöö on minu kirg ja läbi kudumite soovin seda ka Sinuga jagada.

Shopping Cart